درباره ما

پیام مدیرعامل

شرکت پاک پودر گلستان؛ دانش، تخصّص، هدف متعالی، صداقت در گفتار و کردار، کیفیت با ثبات، نوآوری و ارتباط منطقی و دوستانه با مشتریان در کنار اتکا به منابع سازمانی متعهّد و متخصّص را به عنوان اولویت اوّل خود در مدت ۲۰سال حضور در بازار قرار داده است.
پرهیز از شعار و عمل به تعهّداتمان در راستای مشتری مداری و از طرفی خدمات تخصصی پس از فروش، همیشه در جهت کسب حداکثری رضایت مشتریانمان بوده است.
یک بنگاه اقتصادی خوب و پویا از هیچ تلاشی برای افزایش کیفیت تولیدات خود و به تبع آن محصولات مشتریان فرو گذار نمی‌نماید.
مسلما شنیدن پیشنهادات و انتقادات مشتریان و اثرگذاری موثر و به موقع آنها در کارمان، تضمین کننده ارائه تولید و خدمات ما به مشتریان عزیز می‌باشد.‌

درباره ما

باهم برای غذای بهتر

شرکت پاک پودر گلستان

شرکت پاک پودر گلستان با هدف تولید امولسیفایرهای تخصصی برای محصولات آردی (کیک، کلوچه، بیسکوئیت، شیرینی …) و ارتقاء سطح کیفی و ماندگاری این محصول در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده است و پس از انجام مراحل احداث کارخانه و اخذ مجوزهای صنعتی و بهداشتی لازم، در سال ۱۳۸۶ اولین محصول تولیدی خود را تحت عنوان ژل کیک به بازار عرضه کرده است.

فعالیت اصلی شرکت

شرکت پاک پودر گلستان از بدو فعالیت امولسیفایرهای مختلف با عملکرد و کاربردی های مختلف به شکل مایع، ژل و پودر تولید و ارائه نموده است.

استفاده از متخصصان کارآزموده

متخصصان با تجربه و ورزیده شرکت پاک پودر در سطح کشور همواره آماده ارائه مشاوره، معرفی محصول و تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات بوده و با حضور در کارخانجات و همراهی با کارشناسان آنها سعی در حل مشکلات و ایجاد امنیت خاطر در تولید و تشویق برای گسترش محصولات جدید می نمایند.

حضور در بازارهای بین المللی

ارتباط با کمپانی ها و شرکتهای همکار در جهت تامین به موقع کالاها و بهبود مستمر تولیدات

افتخارات شرکت پاک پودر گلستان

قبل
بعدی

مدیریت شرکت ، پشتیبانی فروش،امور اداری و مالی،کنترل کیفی و نحقیق و توسعه همگی با هدف ارتقاء کمی و کیفی خدمات, همیشه پاسخگوی انتقادات و پیشنهادات سازنده مشتریان و مراجعان بوده و به دنبال تحقق بخشیدن به شعار شرکت “باهم برای غذای بهتر” هستند.